499.00 zł Sylwester we Lwowie Kraków

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Sport i Turystyka Data publikacji: Wrzesień 22, 2016 Data modyfikacji: Wrzesień 22, 2016
  • Kraj: Polska
  • Województwo: Małopolskie
  • Miasto: Kraków
  • Telefon: 12 397-49-22
  • Adres: Ul. Karmelicka 32/3

Sylwester we Lwowie 30.12-1.01.2017-Wyjazd z Krakowa


Biuro podróży Florian Travel ma przyjemność zaprosić na powitanie Nowego Roku 2017 w uroczym, pełnym tajemnic - Lwowie. Lwów to miasto, które: Zachwyca, Onieśmiela, Wprowadza w Zadumę i Uzależnia. Miasta pogranicza, bogatej kultury, trudnej historii, wielu religii. Piękne zabytki i nekropolie  przypomną nam czasy„ galicyjskiego raju”, w którym dostrzeżemy niezatarte ślady polskości, a niezliczona ilość muzeów przybliży nam historię miasta dawnego i tego całkiem współczesnego. 


* Cena zawiera przejazd autobusem na trasie Kraków- Lwów, opiekę pilota, zwiedzanie miasta z polskim przewodnikiem, bilety wstępów, ubezpieczenie, pobyt w Hotelu 3 gwiazdkowym ze śniadaniem w formie bufetu szwedzkiego, 1- obiadokolacja. Zabawa Sylwestrowa- możliwość uczestniczenia za dodatkową opłatą ( szczegółowy opis zabawy Sylwestrowej będzie dostępny na stronie do końca października).


Lwów uważany jest za jedno z najpiękniejszych miast Europy, które od stuleci zachwyca i nie przestaje zaskakiwać. Z każdym rokiem przyciąga coraz większa ilość miłośników podróży z całego świata. Każdy, kto przyjeżdża do Lwowa, znajdzie się pod magicznym wpływem jego zabytkowego uroku. Lwów uważany jest za Mekkę turystyczną Ukrainy z ogromną liczbą atrakcji, zabytków i historii, które zebrano na niewielkim obszarze. Lwowskie tramwaje mają mnóstwo uroku i niesamowite wrażenie robi przejażdżka toczącymi się po zabytkowych ulicach wagonami. Zapoznanie się z architekturą starego miasta ,pomaga nam uświadomić piękno i czar Lwowa, gdzie współczesność i tradycja uzupełniają się bardzo harmonijnie. Koniecznie należy odwiedzić słynne lwowskie kafeterie, znane z wyjątkowej kawy, parzonej w różnych stylach. Gorąco polecamy.


*Ważna informacja :Ważność paszportu do 4 miesięcy od momentu wjazdu na teren Ukrainy.Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych


obiektach. 


Serdecznie zapraszamy. Zainteresowanych prosimy o kontakt


Florian Travel. Ul. Karmelicka 32/3, 31-128 Kraków


12- 397-49-28.mail: booking1@floriantravel.pl


 

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.