100.00 zł Oklejanie szyb - agencja reklamowa Wrocław

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Biuro i Reklama Data publikacji: Luty 9, 2017
  • Kraj: Polska
  • Województwo: Dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

Agencja Times to agencja reklamy outdoorowej działająca we Wrocławiu. Prowadzimy firmę z wieloletnim doświadczeniem z zakresu produkcji reklam, kreacji artystycznej i reklam zewnętrznych. Działamy w tym celu, aby doradzić Państwu jakimi metodami wydajnie zdobyć rozgłos. Proponujemy reklamy odpowiednie do oczekiwań naszych klientów. Reklama banerowa, w jakiej działamy, to wykonane bardzo starannie rozwiązanie. Nie ma oczekiwań, które są wygórowane, w tym przypadku mówimy o solidnej promocji reklamowej, która ma nie tylko przyciągnąć uwagę ale przede wszystkim dać odpowiednią konwersję. Mamy w portfolio pełny zakres reklamy zewnętrznej, wraz z zaprojektowaniem i wydrukowaniem: nalepki reklamowe, oklejanie szyb, fotografie i wiele innych.


Agencja Times to agencja reklamy outdoorowej z Wrocławia. Jesteśmy grupą ludzi z wieloletnim doświadczeniem z zakresu nadzorowania kampanii reklamowych, identyfikacji wizualnej i reklam zewnętrznych. Działamy w tym celu, aby zasugerować Wam na jakich nośnikach najbardziej skutecznie promować się. Tworzymy oklejanie szyb na budynkach Dzięki zorganizowanemu parkowi urządzeń mamy możliwość zaoferować klientom krótkie terminy projektu i tanich cen oklejania szyb. Własne studio inżynieryjne zapewnia niemałą jakość zlecenia. Prezentujemy tylko przetestowane pomysły oklejania. Współpracujemy z wieloma firmami w  wytwarzaniu nośników reklamowych.

Skontaktuj się ze sprzedającym

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.